Interclubs 2019
zaterdag 4 mei 2019
De interclub teams van Rinkven zullen ook dit jaar weer strijden voor het kampioenschap in hun respectievelijke categorieën en divisies.
Wij wensen al de spelers,caddies en captains veel plezier en goede interclubwedstrijden toe.
We proberen deze resultatentabel zo accuraat mogelijk bij te houden,
maar mochten de resultaten ons nog niet bereikt hebben is dit de link naar de website van de KBGF.
Datum | Start | Versus | Waar | Resultaat | ||
Men I / Div 1 |
za 27/04 | Foursome | 08:40-08:50 |
L'Emperuer - Rinkven | Royal Latem | 0.5 - 6.5 |
Pool C | Single | 13:50-14:22 | ||||
|
zo 28/04 | Foursome | 08:40-08:50 |
Rinkven - La Bruyere | Royal Latem |
6 - 1 |
Single | 13:50-14:22 | |||||
wo 01/05 | Foursome | 08:40-08:50 |
Rigenee - Rinkven |
Royal Latem | 4,5 - 2,5 |
|
Single | 13:50-14:22 | |||||
1/2 finale |
za 04/05 | Foursome | 08:00-08:10 |
Antwerp - Rinkven |
Royal Latem | 4,5 - 2,5 |
Single | 13:00 - 13:32 |
|||||
|
||||||
Men II / Div 1 | za 27/04 | Foursome / single |
13:00-13:32 | Rinkven - La Bruyere | Royal Hainaut | 3 - 2 |
Pool D |
zo 28/04 | Foursome / single | 13:00-13:32 | Brabantse - Rinkven | Royal Hainaut | 2 - 3 |
wo 01/05 | Foursome / single | 13:00-13:32 | Rinkven - Sart Tilman |
Royal Hainaut | 3 - 2 |
|
1/2 Finale |
za 04/05 | Foursome / single |
09:40 - 10:12 |
Rigenee - Rinkven |
Royal Hainaut | 3 - 2 |
|
||||||
Men III / Div 1 |
za 27/04 | single | 09:00 - 09:32 |
Rinkven - Cleydael |
L'Empereur |
4 - 1 |
Pool A |
zo 28/04 | single |
09:00 - 09:32 | Sept Fontaines - Rinkven |
L'Empereur | 1 - 4 |
wo 01/05 | single |
09:00 - 09:32 | Rinkven - Ravenstein |
L'Empereur | 5 - 0 |
|
1/2 Finale |
za 04/05 | single |
09:00 - 09:32 | Rinkven - Beveren |
L'Empereur | 2 - 3 |
|
||||||
Men IV / Div 1 |
za 27/04 | single |
11:40 - 12:12 |
Rinkven - Bercuit |
La Tournette |
3 - 2 |
Pool C |
zo 28/04 | single |
11:40 - 12:12 | Enghien - Rinkven |
La Tournette | 1 - 4 |
wo 01/05 | single |
11:40 - 12:12 | Rinkven - Ternesse |
La Tournette | 2 - 3 |
|
1/2 Finale |
za 04/05 | single |
09:40 - 10:12 | Rinkven - Ravenstein |
La Tournette | 3 - 2 |
Finale |
zo 05/05 | single |
09:45 - 10:17 |
Sart-Tilman - Rinkven |
The National | 3 - 2 |
Runner - Up |
||||||
Ladies I / Div 1 |
za 27/04 | Foursome |
08:40-08:50 | Rinkven - Sart Tilman |
Damme |
3 - 4 |
Pool C | single | 13:50-14:22 | ||||
|
zo 28/04 | Foursome |
08:40-08:50 | Rinkven - Sept Fontaines |
Damme | 0,5 - 6,5 |
single | 13:50-14:22 | |||||
wo 01/05 | Foursome |
08:40-08:50 | L'Empereur - Rinkven |
Damme | 4 - 3 |
|
single | 13:50-14:22 | |||||
Barrage | za 04/05 | Foursome |
08:40-08:50 | Rinkven - Oostende |
Damme | 6 - 1 |
single | 13:50-14:22 | |||||
Dames 1 blijven in 1ste divisie |
||||||
Ladies II / Div 2 |
za 27/04 | single | 11:40 - 12:12 |
Rinkven - Oudenaarde |
Sart Tilman |
4 - 1 |
Pool C |
zo 28/04 | single |
11:40 - 12:12 |
Damme - Rinkven |
Sart Tilman | 2 - 3 |
wo 01/05 | single |
11:40 - 12:12 | Rinkven - Brabantse |
Sart Tilman | 1 - 4 |
|
Ladies III / Div 1 |
za 27/04 | single |
10:20 - 10:52 | Ravenstein - Rinkven | Enghien | 2 - 3 |
Pool B |
zo 28/04 | single |
11:00 - 11:32 | Rigenee - Rinkven | Enghien | 0 - 5 |
wo 01/05 | single |
11:00 - 11:32 | Rinkven - Keerbergen | Enghien | 3 - 2 |
|
1/2 Finale | za 04/05 |
single |
10:20 - 10:52 |
Kampenhout - Rinkven |
Naxhelet |
3 - 2 |
* Op Rinkven wordt er dit jaar GEEN interclub gespeeld.