Challenge Benoit 2015

  Dames Heren
Winnaar Liz Weima                         
Gommaar D'Hulst                        
Runner-up Nathalie Sion
Stefan Quy 

 

Foursome 2015

Winnaars Aron Cloostermans                 
Carl D'Heer                                     
 Runners-up Diederik Van Doorselaar
Gommaar D'Hulst

 

Matchplay 2015

  Dames Brut                    Heren Brut                             
Winnaar Roberta Johnson          
Diederik Van Doorselaer            
Runner-up Liz Weima           
Carl D'Heer      
  Dames Net                     Heren Net                              
Winnaar Vanessa Volongé

Mark Neighbour

Runner-up  /
Jack Bellens

 

Senioren 2015

  Dames                              
Heren                
Winnaar Carine Vyevano
Marc Neighbour                           
Runners-up Betty Stöve
Jan Hoogstrate - ex aequo

 

Jeugd 2015

Meisjes
Jongens           
Morgan Cortvrindt Mathieu Feron

 

Youngsters 2015

Winnaar Tom Wauters                                       

 


 

Challenge Benoit 2014

  Dames Heren
Winnaar Manon De Roey                
Stefan Quy                              
Runner-up Liz Weima Arnaud Bal

 

Foursome 2014

Winnaars Arnaus Bal                           
Stefan Quy                                   
Runners-up Yente VAn Doren Gommaar D'Hulst

 

Matchplay 2014

  Dames Brut                    Heren Brut                             
Winnaar Carine Vyevano               Aron Cloostermans                 
Runner-up Danielle Janssen              Carl Magnus                           
  Dames Net                     Heren Net                              
Winnaar Ingrid Van de Wiele

Paul Vanhees

Runner-up / Guillaume Van der Stichelen

 

Senioren 2014

  Dames                              
Heren                
Winnaar Hoda Schellekens Jan Hoogstrate
Runners-up Lisbeth Claessen Mark Neighbour & Robert Johnson

 

Jeugd 2014

Meisjes Jongens
Morgan Cortvrindt Alexander Willekens

 

Men 2014

1ste categorie Ex aequo: Victor Werner, met 1 wedstrijddeelname meer dan Olivier De Schutter
2de categorie Ex aequo: Luc Peeters, met meer punten op de laatste wedstrijd dan Ronald Blommaerts
3de categorie Winnaar: Jan Joris                                     Runner-up: Juan Broos